Tiskové zprávy

Tipy na netradiční vánoční dárky

Vánoce 2015

Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

 
Proč si pořídit plastová okna?

V minulosti zažila plastová okna největší „boom“, ale i dnes jsou žádané a poptávka stále roste. Plastová okna se těší své popularitě hlavně díky svým vlastnostem, zejména je to úspora energie, tepla, ale také se jedná o ekologické a ekonomicky správné řešení.

 
Vánoce v pohodě

Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení!

 
Úklid nového bytu nechte na nás

Úklid patří k těm méně oblíbeným aktivitám, jak trávit volný čas. Musíme si však přiznat, že čisté prostředí a pořádek nám napomáhají, jak v pracovním životě, tak i v našem volném čase. Naštěstí však existují firmy, které nabízí jak úklid domácností, tak i pracovních prostor.

 
Slevy hromadně

Slevové servery se u nás, v České republice, objevily teprve zhruba před třemi lety, avšak za tuto poměrně krátkou dobu si stihly vypěstovat již poměrně silnou pozici na trhu.

 
Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz

ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

 
Plastová okna od Profiplastu

Firma Profiplast slaví letos 20 let na českém trhu, ale dárek získáte vy!

 
Sklo

Sklo ať už v podobě lahví, oken nebo zrcadel zná snad každý. Málokdo však ví, kde a jak se vzalo a jak vzniká.

 
Pivotéky

Nový fenomén dnešní doby, ale co to vlastně jsou takové pivotéky? V dnešním článku se vám celou problematiku pokusíme vysvětlit.

 
Bezpečnost a život okolo nás

Únik důležitých dokumentů a dat z dobře prosperující firmy, podezření na nainstalování štěnic a odposlechů, nevěrohodní klienti a zaměstnanci. Zní Vám tato slovní spojení jako pulp foction?